Hakkımda

1974 İstanbul – Bakırköy’de doğdum. Öğrenimimi tamamladıktan sonra 1998 yılı itibarıyla, 14 yıl Fujitsu Siemens’te profesyonel iş hayatıma devam ettim.

Uzmanlık alanım ve başarılar elde etmiş olduğum, Ticari ve Endüstriyel Gayrimenkul Danışmanı olarak REMAX’te, 6 yıldır istikrarlı şekilde bu mülklerin satış ve kiralanması işlemlerini gerçekleştiriyorum.

İstikrarlı ve sürdürülebilen başarıyı elde etmemin en büyük sebebi, yıllardır oluşturmuş olduğum alıcı – satıcı veri tabanımdır. Ayrıca bilgi birikimim ve tecrübem le, belirli bir strateji ışığında oluşturduğum pazarlama planımı da uyguluyorum. Satış ve kiralama işlemini hızlı, makul ve doğru fiyatla gerçekleştirmeye özellikle dikkat ediyorum. Bu da beraberinde hızlı şekilde sonucu getiriyor.

RE/MAX Türkiye tarafından düzenlenen, sadece belirli bir ciroya ve satış kiralama sayısına ulaşmış danışmanların katılabildiği, eğitim-sınav süreci sonrası alınabilen Ticari Gayrimenkul Danışmanı Lisansı sahibiyim.

Ticari Gayrimenkul Danışmanı ünvanının, dünya standartlarını belirlemiş ve kabul gören CCIM’in TİCARİ GAYRİMENKUL FİNANSAL YATIRIM ANALİZ eğitiminin CI 101 modülünü tamamladım.

Şimdi siz değerli mal sahiplerinin, satılık veya kiralık olan gayrimenkullerinin doğru ve hızlı bir şekilde işleme dönmesi, Siz değerli alıcılarımızın da hızlı ve doğru alışverişi gerçekleştirmesi için buradayım.

 

SATTIM KİRALADIM DEMEK İÇİN, SERDAR SEVİNÇ’İ SEÇİN.

6 YILDIR OLUŞTURMUŞ OLDUĞUM ALICI VE SATICI VERİ TABANIMDAN YARARLANIN.

TİCARİ GAYRİMENKULDE UZMAN İLE ÇALIŞIN,
ZAMAN KAYBETMEDEN FARKI YAŞAYIN…

SERDAR SEVİNÇ
Ticari Gayrimenkul Profesyoneli

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2012 Kariyeriniz
2012 Succeed
2013 Ticari Gayrimenkul Eğitimi Remax TR
2015 Sales Power
2015 CCIM Ticari Gayrimenkul Eğitimi
2016 Gayrimenkul Değerleme