kiralık-ofis

SEBA OFFICE BOULEVARD YATAY OFİS KONSEPTİNİN ÜLKEMİZDEKİ İLK ÖRNEKLERİNDEN…

Seba Office Boulevard kiralık – satılık ofis, kiralık – satılık dükkan, kiralık – satılık cafe, kiralık – satılık restorant  seçeneklerinin  yanı sıra en önemli özelliği yatay ofis konsepti olmasının yanı sıra; çok daha verimli çalışma ortamı yaratırken, modüler yapısı sayesinde de birleştirilebilen modüllerden oluşan ofislere imkan sağlaması.

SEBA OFFICE BOULEVARD’ DA BİRÇOK FARKLILIK VARDIR..

  • Katlarda ortak olarak kullanılan güvenlik lobisi, toplantı odaları, sekretarya ve wc’ lerle de emsallerinden çok farklı olarak ergonomik kullanım alanı yaratmakta ve yer tasarrufu sağlamakta.
  • Blokların üst katlarında yer alan terasları sayesinde molalarda rahat bir nefes alma imkanı yaratırken bazı bloklardan yer alan kat bahçeleri de oldukça değişik hava yaratmakta.
  • Farklı kılan bir özellik de son yıllarda iş hayatının plazalarda geçmesi ve havalandırma işlemi için merkezi sistem ya da klima ile çok da sağlıklı olarak yapılamıyor iken  yatay ofis konseptli olan Seba Office Boulevard’ da pencerelerin açılıyor olması, oksijen alımının artması ve hava sirkülasyonunun sağlanması büyük avantaj.
  • Tüm çevre yollarına kolay erişim imkanı ve 2 köprüye de hemen hemen eşit uzaklıklarda mesafede olması da cazip kılmakta.
  • Sosyal kullanım alanı olarak ayrılan alanda  fitness center, yiyecek-içecek otomatları, restorant, kafeterya, yemekhane, oto yıkama, ATM’ ler, toplantı odaları, çocuk bakım odası, revir, kapalı otopark, konferans salonu,  yer almaktadır.

Uzmanlık projemiz olan Seba Office Boulevard’ da ki her ihtiyacınız ve sorularınız için size bir telefon mesafesindeyiz.

Seba Office Boulevard kiralık – satılık ofis, kiralık – satılık dükkan, kiralık – satılık cafe, kiralık – satılık restorant seçeneklerimiz ve uygun tekliflerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

SERDAR SEVİNÇ
Ticari Gayrimenkul Uzmanı
0 532 223 21 58
serdar.sevinc@remax-invest-ist.com
www.serdarsevinc.com.tr

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *