VADİSTANBUL GELECEĞİ BUGÜNDE YAŞAYACAĞINIZ, YATIRIMINIZIN KARŞILIĞINI EN KISA SÜREDE ALACAĞINIZ PROJE…

Vadistanbul kiralık – satılık konut, kiralık ofis – satılık ofis seçenekleri ile günümüzün ve geleceğin en popüler yapılaşmalarından, içerisinde birçok fonksiyonu barındıran, örnek teşkil eden günümüzün en popüler karma projesidir.

Konumu nedeni ile Vadistanbul, hem kentin içinde kendinizi hissedecek kadar aktif yaşayacak alanları olan hem de size huzuru yaşatacak olan çok yakınında temiz havası ile Belgrad ormanına, güzel görüntüsü ile boğazdan size kadar gelen Sadabad deresinin eşlik ettiği bir projedir.

VADİSTANBUL SOSYAL DONATILARI VE ULAŞIM KOLAYLIĞI İLE DE DİKKAT ÇEKMEKTE…

Bu karma proje genelinde;

  • Hem büyük ofis kompleksi olarak hem de konut olarak kullanım ve yatırım yapabilirsiniz.
  • AVM, Konut, Ofis, Park, Mağaza, Restaurant, Cafe v.s. gibi birçok yaşam şekline aynı anda erişebilir, kolaylığını yaşarsınız.
  • Vadistanbul’ a yakınındaki metro ile bağlantılı olan Havaray aracılığı kolaylıkla ulaşılabilir ve Vadistanbul’ dan da kentin içine erişim çabuk ve pratik olarak sağlanabilir.
  • Proje içinde kiralık – satılık konut, kiralık ofis – satılık ofis gibi birçok seçenek vardır.

Bu güzel karma projede yerinizi almak kendinize konforlu ve huzurlu yeni yaşam alanı sunmak, dahası gelecekte çok fazla karşılığını çok da kısa sürede alabilme imkanı için bizimle irtibata geçin.

Uzmanlık projemiz olan Vadistanbul’ da ki her ihtiyacınız ve sorularınız için size bir telefon kadar uzağız. Vadistanbul kiralık – satılık konut, kiralık ofis – satılık ofis seçeneklerimiz ve uygun tekliflerimiz için bize ulaşabilirsiniz.

SERDAR SEVİNÇ
Ticari Gayrimenkul Uzmanı
0 532 223 21 58
serdar.sevinc@remax-invest-ist.com
www.serdarsevinc.com.tr

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *